Textový seznam všech autorů a jejich soch

Ročník 1966

Janez Lenassi (Jugoslávie) - Ležící

Ladislav Zívr (Československo) - Kmen

Ladislav Zívr (Československo) - Srostlice

Michael Schoenholtz (Západní Berlín) - Žena v Metru

Vladimír Preclík (Československo) - Provensálské město

Zdena Fibichová (Československo) - Stéla

Zdenek Šimek (Československo) - Hladina

Ročník 1967

Branko Ružič (Jugoslávie) - Jízda Karla IV

Jiří Bradáček (Československo) - Plodnost

Jurij Vasiljev (SSSR) - Obětiště lásky

Ko Murai (Japonsko) - Balíček

Marcello Guasti (Itálie) - Signál

Vladimír Preclík (Československo) - Spící město

Zdena Fibichová (Československo) - Mašle

Ročník 1968

Hubert Dalwood (Velká Británie) - Model

Ivan Avoscan (Francie) - Vnitřní zápas

Joe Oda (Japonsko) - Socha

Lorento Sguanci (Itálie) - Vztahy

Miloslav Hájek (Československo) - Hrudník

Miroslav Vystrčil (Československo) - Socha

Roland Dinel (Kanada) - Střetnutí

Ročník 1969

František Pacík (Československo) - Apollo 11

František Štorek (Československo) - Přítelkyně

Gabrielle Perugini (Itálie) - Světené signály

Gerard Vincent (Francie) - Torzo

Šime Vulas (Jugoslávie) - Svinuté plachty

Vladimír Preclík (Československo) - Květiny v oknech

Ročník 1989

Ellen Jilemnická (Československo) - Dort ve větru

Jaromíra Němcová (Československo) - Brána

Juraj Hovorka (Československo) - Malá noční hudba

Marie Birchler-Suchánková (Švýcarsko) - Dům

Milan Vácha (Československo) - Sluneční hodiny

Pavel Mizera (Československo) - Vlna

Ročník 1990

Adolf Ryszka (Polsko) - Socha

Jan Hendrych (Československo) - Most

Jan Koblasa (Německo) - Velká oběť

Michal Gabriel (Československo) - Labyrint

Ročník 1991

Edward Luyken (Nizozemí) - Kritický bod

Jiří Kovanic (Francie) - Měsíční loď

Jiří Seifert (Československo) - Viklan

Moshe Muller (Izrael) - Prométheus

Osamu Ishikawa (Japonsko) - 5 kamenů

Vidmantas Gylikis (Litva) - Socha

Ročník 1992

Barbara Ash (Velká Británie) - Hrátky

Kurt Gebauer (Československo) - Hlava - Skála

Pavel Opočenský (Československo) - Bez názvu

Vojtěch Adamec (Československo) - Spáči

Ročník 1993

Erich Reischke (Německo) - Kamenolom

Jiří Kačer (ČR) - Fragmenty

Jiří Sobotka (ČR) - Ruka a srdce

Kyriakos Kallis (Kypr) - Primitivní pozorovatel

Peter Paszkiewicz (Rakousko) - Obelisk

Slavoj Nejdl (ČR) - Řetěz

Ročník 1994

Alan Tollakson (USA) - K pramenům

Alberto Timossy (Itálie) - První vzpomínka

Birgit Knappe (Německo) - Před branou

Miloš Chlupáč (ČR) - Ležící

Shinji Sakai (Japonsko) - 6 záhonků

Xiu Quin Li (Čína) - Tajná zpráva

Ročník 1995

Antonie den Ridder (Nizozemí) - Bambusové výhonky

Dagmar Štěpánková-Černá (ČR) - Výstražný symbol

Ivan Jilemnický (ČR) - Jen vzlétnout!

Yutaka Torao (Japonsko) - Český vítr

Ročník 1996

Carla Crosio (Itálie) - Mutatio genetico

Jörg Enderle (Belgie) - Wie es ist

Marius Kotrba (ČR) - Velký záklecht

Ročník 1997

John D. Antone (USA) - Věž na větvi

Michal Šarše (ČR) - Odraz

Stanislav Hanzik (ČR) - Poutník

Ročník 1998

Daniel Klose (ČR) - Výstraha

Michal Blažek (ČR) - Sedící

Ročník 1999

Josef Andrle (ČR) - Kolotoč

Peter Roller (Slovensko) - Túžba

Stefan Schulz (Německo) - Hříbě

Zdenek Hůla (ČR) - Zeměkoule

Ročník 2000

Vaclav Fiala (ČR) - Levitace

Čestmír Mudruňka (ČR) - Kleopatra

Gábor Miklya (Maďarsko) - Hnízdo

Jiří Marek (ČR) - Poslední píseň

Pavel Míka (ČR) - Zátiší

Ročník 2002

Bořek Zeman (ČR) - Rozhovor

Jan Pospíšil (ČR) - Relikviář

Pavel Doskočil (ČR) - Krajina

Roman Richtermoc (ČR) - Hra

Ročník 2003

Štefan Hudzík (Slovensko) - Pocta V.P.

Miroslav Frederik Maler (USA) - Sacagawea

Brenda Oakes (Wales - Velká Británie) - Hořické trubičky

Vlasta Samohrdová (ČR) - High point

Karl Wiele (Německo) - Hledící

Ročník 2004

Michael Dan Archer (Velká Británie) - Vzpomínky, ozvěny, sny

Jaroslav Černý (ČR) - Polarita

Tomasz Domanski (Polsko) - Jedoucí skála

Tanya Preminger (Izrael) - Orient Motion

Michael Schoenholtz (Německo) - Pocta baroku

Ročník 2005

Susanne Holmberg (Švédsko) - Zvířata z říše fantazie

Aleš Makarenko (ČR) - Individualita

David Malucha (ČR) - Kentaur

Uli Schwander (Španělsko) - Aktualizovaná verze

Paty Sonville (Belgie) - Dialog

Ročník 2006

Igor Brown (Izrael) - Vlastní pohled

Beatriz Carbonell Ferrer (Španělsko) - Kolébka - noha

Bjarne Lönnroos (Finsko) - Emile, nezapomeň vždy hledět do dálky

Vít Novotný (Česká republika) - Domeček

Tets Ohnari (Japonsko) - Dělat udělané

Ročník 2007

Jock Hildebrand (Kanada) - Neprimitivní

Hassan Kamel (Egypt) - Trůn

Ján Macko (ČR) - Celulitida

Rolandas Šmitas (Litva) - Kus života

Songül Telek (Turecko) - Systém

Ročník 2008

Helena Garcia (Ekvádor) - Krajina

Markéta Korečková (Česká republika) - Emotivní situace

Akira Go (Japonsko) - Paměť zrození

Evrim Çamoglu (Turecko) - Pracant

Ročník 2009

Donald Buglass (Nový Zéland) - Přibližování pravdě

Filomena Borecká (Česká republika) - prÚNIKY

Maša Paunović (Srbsko) - Plavidlo

Nick Lloyd (Velká Británie) - Ve stínu Jákobově

Sestilio Burattini (Itálie) - Hlas větru

Ročník 2010

Dongliang Li (Čína) - Zrození

Paul van Laere (Nizozemí) - Atlasová

Piotr Bies (Polsko) - Zátiší

Robert Buček (ČR) - Jan Křtitel

Ročník 2011

Shin Ae Park (Jižní Korea) - Komunikace (Obelisk)

Tanzer Arig (Turecko) - Domy na svahu

Trin Kittikanampol (Thajsko) - Dostatečná rovnováha 1

Stefan Curelaru (Rumunsko) - Jakubův žebřík

Ročník 2012

Zuzana Kačerová (Česká republika) - Minaret

Štěpán Málek (Česká republika) - Zátiší pro Arséna Pohribného

Krasimir Mitov (Bulharsko) - Brána někam

Bhupat Ram (Indie) - Duše přírody

Peter Yarwood (Velká Británie) - FORMnATION

Ročník 2014

Hermann Gschaider (Rakousko) - “Za rohem”

Lien-Chin Hou (Taiwan) - “Paměť Moře”

Georgi Miničev (Bulharsko) - “Přibližně nekonečno”

Kazumi Tanaka (Kanada) - “Díry”

Ročník 2016

Martina Hozová (Česká republika) – Hlava

Volodymyr Kochmar (Ukrajina) – Závody /

Chander Parkash (Indie) – Nebeská brána

Takashi Kondo (Japonsko) – Absence formy

Michal Novotný (Česká republika) – Sněhulák